Co robi Sonic w Two Point Hospital?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 01 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Suchar za nami, więc pora na konkrety. Crossovery to rzecz normalna w grach. Różne światy przenikają się ze sobą, dzięki czemu otrzymujemy śmieszne zadania, nietypowe kooperacje, garść skórek oraz kilka śmieszków. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że Jeż Sonic zawita do Two Point Hospital. Co ma wspólnego jedna z najszybszych postaci oraz jego towarzysze z zabawą w prowadzenie szpital? Na to pytanie nie znajdziecie u mnie odpowiedzi, bowiem sam się do tej pory zastanawiam.

Sonic i spółka w Two Point Hospital

Mamy aktualnie 30-lecie marki Sonic, więc wszędzie pojawia się niebieski jeż oraz jego towarzysze. SEGA poszalała z crossoverami i sporo z nic jest naprawdę ciekawa. Jak np. ten w Minecraft, który otrzymał dedykowane DLC. Niemniej kooperacja z Two Point Hospital jest dziwna, w końcu mówimy tutaj o symulatorze zarządzania szpitalem. Co zatem robi tam Sonic

Sonic, Tails, Knuckles oraz Amy, a także siedem przedmiotów związanych z uniwersum niebieskiego jeża, pojawili się w Two Point Hospital. W końcu pacjenci tego właśnie potrzebują podczas operacji – lekarza przebranego za niebieskiego stwora. Nie ma jednak co narzekać, bowiem te przedmioty kosmetyczne są dostępne za darmo, a jak za darmo to i ocet słodki!

Zamiast zatem marudzić, że jesteśmy świadkami najdziwniejszego crossovera w historii gier komputerowych to zwyczajnie pójdę przeprowadzać transplantację mózgu, przebrany jako niebieski jeż Sonic, bowiem tak trzeba żyć!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze