Pokemon GO i Pokemon TCG łączą siły

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Czerwiec 2022
  • Komentuj 0

W ramach świętowania zbliżającej się premiery rozszerzenia: Pokémon GO przez firmę The Pokémon Company International, trenerzy korzystający z aplikacji Pokémon GO będą mogli doświadczyć nowych wrażeń w grze, zainspirowanych tą specjalną współpracą.

Pokemon GO i Pokemon TCG łączą siły

Wydarzenia tematyczne w grze będą odbywać się od 16 czerwca 2022 do 30 czerwca 2022, a w ich ramach:

  • Trenerzy będą mieli okazję złapać Pikachu noszącego czapkę z motywem z Pokémon TCG w aplikacji Pokémon GO. Takiego Pikachu będzie można znaleźć również w pakietach rozszerzonych Pokémon GO.
  • Mewtwo pojawi się w pięciogwiazdkowych rajdach w aplikacji Pokémon GO, a Mewtwo V zostanie pokazany w rozszerzeniu Pokémon GO ze specjalną grafiką inspirowaną rajdami.
  • Wimpod i Golisopod zadebiutują w aplikacji Pokémon GO, jako że oba Pokémony również pojawią się w rozszerzeniu Pokémon GO.

Ponadto produkty Pokémon TCG: Pokémon GO będą zawierać kody promocyjne, które będzie można wymienić na różne przedmioty związane z awatarem w grze, takie jak komplet czapka i koszulka , które pasują do czapki Pikachu z motywem Pokémon TCG. Kody promocyjne będą ważne od 17 lipca 2022 do 31 lipca 2024 i mogą realizowane na stronie: https://nianticlabs.com/tcg-code​.

Trenerzy będą mieli również możliwość zbierania i użycia w grze kart przedstawiających ukochane postaci: Bulbasaur, Charmander i Squirtle — a także ich Ewolucji — w ramach nadchodzącego rozszerzenia. Tak jak Shiny Venusaur, Shiny Charizard i Shiny Blastoise mogą być spotykane w świecie Pokémon GO, tak samo Pokémony te pojawią się jako Radiant Venusaur, Radiant Charizard i Radiant Blastoise w grze Pokémon TCG z potężnymi atakami i umiejętnościami.

Rozszerzenie Pokémon GO dostępne u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie począwszy od 1 lipca 2022 zawiera karty z fotorealistyczną grafiką i unikalnymi scenariuszami rozgrywek inspirowanymi popularną grą mobilną.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze