Close to the Sun już na Epic Games Store

Wired Productions i Storm in a Teacup ogłaszają premierę Close to the Sun – wyczekiwanej gry pierwszoosobowej w klimacie horroru, zainspirowanej historią Nikoli Tesli. Gra dostępna jest na Epic Games Store, ale mam nadzieję, że nie odstraszy Was to zanadto.

Tytuł osadzony jest w alternatywnej wersji XIX wieku, który zmienia i rozwija się w szybkim tempie, dzięki wynalazkom słynnego futurysty Nikoli Tesli. Gracze znajdują się na pokładzie Heliosa, przesiąkniętego grozą i tajemnicą kolosalnego statku do badań naukowych. Wielkie hale stoją puste. W powietrzu unosi się gryzący zapach zgniłego mięsa. Panuje cisza. Nad wejściem napisano jedno słowo... KWARANTANNA!

Gra Close to the Sun wykorzystuje moc silnika Unreal Engine 4 oraz najnowocześniejszą technologię i spotkała się już z dużym zainteresowaniem krytyków oraz fanów, chociaż oceny zbiera mieszane. Przyznam szczerze, że ja również jestem zainteresowany tytułem. Mimo faktu, że za horrorami nie przepadam, tak oryginalne uniwersum oraz alternatywna historia to rzeczy, które budzą moją ekscytację.

Jeśli zatem Epic Games Store Wam nie straszny to zapraszam do zakupu Close to the Sun pod tym linkiem. Koszt? Niecałe 108 złotych.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze