Cienie Argusa nad Azeroth

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Sierpień 2017
  • Komentuj 2

Już za 6 dni, 30 sierpnia, do World of Warcraft trafi kolejna aktualizacja. Cienie Argusa powiodą nas na zdewastowaną ojczyznę Eredarów i Draenei. Niegdyś planeta była cywilizacyjną perłą godną Ilium, dziś to jedynie rozerwany, splugawiony i wrogi świat, w którym przyjdzie nam zamknąć szczeliny, przez które Legion atakuje inne światy.

Przyjdzie nam stanąć ramię w ramię z siłami Armii Światłości. W tym zaginioną siostrą elfiej dowódczyni Sylwany, Allerią Bieżywiatr oraz Turalyonem. 

Będziemy odkrywać trzy regiony Argusa. Pooraną spaczeniem powierzchnię planety – Krokuun, unoszące się w powietrzu, starożytne ruiny miasta eredarów –Mac’Aree oraz rdzeń planety – Pustkowia Antoran. Oprócz tych różnych stref zbadamy siedzibę Triumwiratu. Miejsce, gdzie w odległych czasach rada Eredarów zadecydowała o upadku rasy. 

Przybliżę Wam krótko historię Argusa:

Siedziba triumwiratu, to starożytny ośrodek kultury Eredarów, wspólnie zarządzany niegdyś przez Velena, Kil’jaedena oraz Archimonda. Velen posiadał zdolności jasnowidzenia, więc gdy Sargeras, Pan Demonów i dowódca Legionu, zaproponował trzem arcymagom potęgę w zamian za lojalność, jako jedyny odmówił. Ta część ludu, która zdecydowała się podążyć za widzącym, przyjęła nazwę Draenei - Wygnani. Ci, którzy pozostali, zostali wcieleni do szeregów Płonącego Legionu.

Rzućcie okiem na grafiki do aktualizacji 7.3.  Za Azeroth!

 Velen i Alleria Bieżywiatr

 Statek międzywymiarowy należący do Naaru, na którym uciekli poplecznicy Velena.

 Spaczona planeta

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze