Cień Lary ujawniony?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Listopad 2016
  • Komentuj 2

Czy to ważne jak nazwą nową grę z Larą? Ważne kiedy ją wydadzą!

Czy to ważne jak nazwą nową grę z Larą? Ważne kiedy ją wydadzą!

Jeśli okaże się to prawdą, to będzie to chyba najbardziej kuriozalny przeciek w historii gier. Pewien deweloper ujawnił nazwę najnowszego Tomb Raidera pracując nad nim w... metrze. Oczywiście wszystko może być jedynie ściemą, a kolega z laptopem po prostu chciał wywołać trochę zamieszania w internecie. ''Przypadkiem'' otworzył w metrze swojego lapsa, a na haczyk złapał się gracz, który postanowił zrobić szybką fotę i podzielić się nią na Reddicie. txuhqftgnwpowrpn681l Ledwo bo ledwo, ale zdjęcie ujawnia nazwę Shadow of the Tomb Raider, a jak dowiaduje się Kotaku, tak nazywała się będzie kolejna gra z panią archeolog w roli głównej. Square Enix ma być gotowe o niej porozmawiać dopiero gdzieś w pierwszym kwartale 2017 roku, ale nazwa całkiem dobrze wpisywałaby się w to jak nazwano poprzednie gry z serii. Zostańmy jeszcze na chwilę przy deweloperach, których siedziba znajduje się w San Francisco. Skąd więc pracownik studia wziął się w Kanadzie?

Super tajne dane wyciekają nie w firmach, a w metrze!

Super tajne dane wyciekają nie w firmach, a w metrze!

Doglądać niektórych prac nad Shadow of the Tomb Raider ma Eidos Montreal, czyli firma zlokalizowana w mieście, w którym zrobiono zdjęcie. Komentujący sprawę na Reddicie wydają się podzieleni. Jedni cieszą się, że znamy nazwę następnej gry z Larą, inni mówią, że ktoś robi sobie z nas ordynarne żarty i siedzi teraz przed ekranem komputera ciesząc się z zamieszania jakie udało się wywołać. Jak myślicie? Rzeczywiście patrzymy na nazwę kolejnego Tomb Raider? [źródło: reddit.com, pcgamer.com, kotaku.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze