Witamy nową Larę

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Wrzesień 2017
  • Komentuj 7

Mamy już pierwszy trailer nowego filmu o Larze Croft, tym razem w naszą ukochaną panią archeolog wciela się Alicia Vikander. W końcu dostaniemy świetny film na podstawie gry?

To pytanie wraca jak bumerang przy każdej większej premierze filmu czerpiącego swoją inspirację z gry komputerowej. Filmowy Assassin's Creed, Warcraft czy Need for Speed chyba nie do końca spełnił oczekiwania graczy/widzów. Nowa Lara chyba ma nieco łatwiej, bo drogę przetarła jej Angelina Jolie i dziś ''Tomb Raider'' to nie tylko film przeznaczony dla graczy, ale po prostu dobrze zrealizowana produkcja dla każdego fana filmów przygodowych

Do sieci przeciekały już fotosy z planu, a wczoraj pojawił się pierwszy oficjalny trailer filmu, który swoją premierę w Polsce będzie miał 16 marca przyszłego roku. Zobaczcie jak jako Lara prezentuje się szwedzka laureatka Oscara Alicia Vikander:

Za reżyserię odpowiada raczej mało znany norweski reżyser Roar Uthaug. Wygląda jednak na to, że takie szwedzko-norweskie połączenie może dać naprawdę ciekawy efekt. Zwłaszcza, że gołym okiem widać silną inspirację grami o Larze od studia Crystal Dynamics.

Serwis IGN pokusił się nawet o stworzenie porównania kadrów z gry i z trailera, podobieństwo jest bardzo duże:

[źródło: IGN YTWarner Bros. Pictures YT]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze