Challenger 1 v 1

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Luty 2017
  • Komentuj 0

Są tu jacyś fani Doty? ;)

Są tu jacyś fani Doty? ;)

Na początku marca zorganizowany zostanie turniej 1v1 w grze Dota 2 przez Dota2tv.pl, we współpracy z HyperX i PCStore. Turniej odbędzie się 11 marca, a zapisy do niego dostępne są już teraz! Ostatecznym terminem zapisów jest 5 marca. Udział w wydarzeniu jest w pełni darmowy. Do wygrania są atrakcyjne nagrody od sponsorów turnieju HyperX, oraz PCStore:
· 1. miejsce – HyperX Cloud Stinger + DreamMachines DM2 Comfy · 2. miejsce – HyperX Fury Mousepad XL +DreamMachines DM2 Comfy · 3. miejsce - HyperX Fury Mousepad L
Rozgrywanym formatem jest 1v1 Only Mid, czyli tryb, w którym gracze stają naprzeciw sobie na środkowej linii, a gra toczy się do dwóch zabójstw lub do pierwszej zniszczonej wieży.

Nagroda główna, oby była wygodna

Nagroda główna, oby była wygodna

Drabinka losowana będzie pomiędzy 6 a 10 marca. Losowanie będzie transmitowane na żywo, a podczas streama przewidywane są nagrody dla oglądających! Mecze będzie można oglądać na oficjalnym streamie Tomasza ''bandiTa'' Borysa z komentarzem, oraz wieloma konkursami dla widzów. Wszelkie informacje, formularz do zapisów, regulamin rozgrywek, oraz drabinka, dostępne są na stronie turnieju.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze