Cartoon Network miało swoje MMORPG

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 08 Sierpień 2018
  • Komentuj 3

Są takie produkcje o których nigdy nie usłyszycie lub nie dane Wam będzie ich ograć. Bywa bowiem tak, że wydawca/producent nie zgadza się lub nie ma praw do międzynarodowego wykorzystywania danego IP (marki). W efekcie to my gracze cierpimy, bowiem uciekają nam prawdziwe perełki.

Przykładem takiej gry jest FusionFall, czyli MMORPG z bohaterami z kreskówek Cartoon Network w rolach głównych. To tutaj mogliśmy spotkać Atomówki, Dextera czy Eda, Edda i Eddiego. Niestety, przez różne zawirowania, jak spore P2W, blokady IP oraz mnóstwo cziterów, projekt nie utrzymał się na rynku za długo. Nie był innowacyjny, ale dla wielu graczy był powrotem do przeszłości.

Niemniej, jest jeszcze szansa, aby wrócić do tych wspomnień. Od ponad roku fani grzebią przy projekcie, który ma wskrzesić FusionFall. FusionFall Retro to próba przywrócenia do życia dawno zamkniętej produkcji. Niedawno wystartowały kolejne, otwarte testy, dlatego zainteresowanych odsyłam tutaj.

Grać można za darmo, chociaż cudów się nie spodziewajcie. Po pierwsze, nie jest to oficjalna wersja, więc musicie liczyć się z podważalną jakością. Po drugie, projektowi wiele jeszcze brakuje. Niemniej warto zwrócić na niego uwagę chociażby dlatego, że pewnie nigdy nie mieliście okazji go ograć.

A szkoda, bowiem FusionFall było całkiem niezłe.

[Źródło: FusionFall Retro]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze