Car Mechanic Manager 2023 zapowiedziany

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Grudzień 2021
  • Komentuj 0

W 2023 r. na PC zadebiutuje Car Mechanic Manager 2023, gra ekonomiczna pozwalająca na budowę i rozwój własnego warsztatu samochodowego – zapowiedziało Manager Games S.A. Jak wskazują twórcy, Car Mechanic Manager 2023 połączy w sobie najlepsze cechy tytułów managerskich i gier typu tycoon. Ciekawe, co z tego wyniknie!

Car Mechanic Manager 2023 zapowiedziany

Nad Car Mechanic Manager 2023 pracuje polskie studio Pyramid Games S.A. (m.in. Castle Flipper i Rover Mechanic Simulator). Wydawcą będzie Manager Games S.A., firma należąca do grupy Ultimate Games S.A.

Rozgrywka w Car Mechanic Manager 2023 będzie opierać się głównie na rozwoju warsztatu, zarządzaniu pracownikami, naprawach samochodów oraz dbaniu o kondycję finansową zakładu. Twórcy szykują również m.in. zróżnicowane scenariusze i tryby, a także elementy walki z konkurencją.

Jak zapowiadają twórcy, w Car Mechanic Manager 2023 gracze znajdą także wiele typów samochodów oraz szeroki zakres specjalistycznego sprzętu. Podstawą i rdzeniem rozgrywki ma być kompleksowy system napraw.

Premierę Car Mechanic Manager 2023 na PC (Steam) zaplanowano na 2023 r. Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze