Call of Duty + Uber Eats = Double XP!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 01 Listopad 2019
  • Komentuj 3

Widziałem sporo promocji, łączących gry z różnymi firmami. Większość z nich dotyczy zazwyczaj zagranicy, chociaż czasami i w Polsce trafiają się fajne oferty. Tak jak np. teraz! Uber Eats połączyło siły z Call of Duty, aby dać polskim graczom i fanom Uber Eats „przewagę”, której nie będą chcieli przegapić - Double Experience Points (2XP) do długo wyczekiwanego Call of Duty: Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare X Uber Eats

Aby skorzystać z tego doładowania w grze, po prostu złóżcie zamówienie za pośrednictwem Uber Eats z kodem promocyjnym CODMW2019PL do 7 listopada, a na swoją skrzynkę pocztową otrzymacie kod do wykorzystania w Call of Duty.

Fani dostaną również ekscytujące nagrody według kolejności zgłoszeń, w tym: koszulki oraz bluzy z kapturem, Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition oraz cyfrowe kopie gry. Teoretycznie zatem na jednym żywieniowym zamówieniu można się całkiem nieźle obłowić! Aby zarejestrować swój kod 2XP, wejdźcie tutaj.

Niby nic specjalnego, ale chętnych na skorzystanie z tej oferty pewnie nie zabraknie. Co Wy sądzicie o tego typu promocjach?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze