Listopad należy do Call of Duty: Vanguard

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 19 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Zaplanowany na 5 listopada start Call of Duty: Vanguard pozwoli graczom wpłynąć na losy II WŚ jak nigdy przedtem. Oprócz płynnie zintegrowanego, nowego doświadczenia Warzone, które pojawi się jeszcze w tym roku, Call of Duty zapewni graczom niezrównaną ofertę wrażeń.

Listopad należy do Call of Duty: Vanguard

Vanguard dostarcza fanom Call of Duty wszystkiego co niezbędne w trybach kampanii, wieloosobowym trybie online i trybie współpracy Zombie. Gracze będą świadkami początków sił specjalnych, zmieniając oblicze historii i tworząc Task Force One w rozległej kampanii narracyjnej II wojny światowej obejmującej wschodni i zachodni front Europy, Pacyfik i Afrykę Północną.

Gra wieloosobowa będzie zawierać 20 map w dniu premiery.  Fani Zombi będą mogli doświadczyć jedynej w swym rodzaju rozgrywki z nieumarłymi w pierwszym crossoverze Zombies z Call of Duty.

Jeszcze w tym roku gracze Vanguard będą mogli zatracić się w pełni zintegrowanym, nowym Call of Duty Warzone z nową mapą, nową rozgrywką i nowymi playlistami. Podsumowując będzie to najbardziej zintegrowane Call of Duty wszechczasów oferujące silnik następnej generacji pokazany już wcześniej w Modern Warfare .

Call of Duty: Vanguard jest już dostępne w przedsprzedaży. Premiera gry na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC za pośrednictwem Battle.net odbędzie się 5 listopada. Nowe Call of Duty: Warzone ukaże się jeszcze w tym roku. Czekacie?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze