Były już skarpetki dla graczy, pora na meble!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 18 Wrzesień 2020
  • Komentuj 2

Peryferia dla graczy przypominają mi sprzedaż zabawek opartych na licencji jakiejś znanej marki. Żeby daleko nie szukać, Star Wars/Gwiezdne Wojny. Jak pogrzebiecie w Sieci to znajdziecie co tylko chcecie. Toster robiący posiłek w kształcie Gwiazdy Śmierci? Skarpetki imitujące rasę wookiee? Śmietnik niczym R2D2? Mówicie- macie! A jak sytuacja wygląda z graczami? Razer żartowało ze swoim tosterem, ale AMD swoje roweru już ma! Zaczyna przypominać to, co opisałem powyżej, ale czy to źle?

Ikea oraz Asus robią meble dla graczy

Kupno sprzętu dla gracza bez RGB graniczy z cudem. Nie wiem jak Wy, ale ja, mimo bycia #PCMR, nie potrzebuję, aby wszystko się świeciło. Jeśli to oznaka luksusu i splendoru to z przyjemnością z niego zrezygnuję. Nie potrzebuję również skarpetek dla graczy, czy specjalnego fotelu, chociaż jeśli siedzisko jest wygodne to je po prostu kupię – niezależnie, czy jest „gamingowe” czy to klasyczny Markus z Ikei.

Skoro już przy Ikei jesteśmy, to szwedzka firma we współpracy z Asus Republic of Gamers przygotowuje meble dla graczy. Nie wiemy jakie konkretnie produkty wejdą w skład specjalnej linii, która wyjdzie z tej współpracy. Wiemy natomiast, że meble będą zaprojektowane z myślą o wygodnym użytkowaniu komputerów oraz ich montażu.

Nowy ekosystem meblowy dla graczy otrzymamy na początku 2021 roku w Chinach. Z czasem dostępny będzie również w innych zakątkach globu. Ciekawe, czy meble będą miały RGB…

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze