Weźcie udział w akcji #ROG4Creators!

Ruszyła kampania #ROG4Creators. To projekt dla młodych twórców, muzyków, producentów, osób kreatywnych i fanów gier. Ambasadorami zostali Zamilska i RAU, którzy w specjalnych rozmowach inspirują do rozwijania się, zdradzają szczegóły dot. swojej twórczości oraz zachęcają do udziału w konkursach – do stworzenia jest muzyka oraz tekst. Zachęcamy wszystkich do brania udziału, bowiem to idealna okazja, aby się pokazać lub zwyczajnie sprawdzić swoje umiejętności!

#ROG4Creators, czyli projekt dla młodych twórców!

W akcji marki ASUS Republic of Gamers do wygrania jest wysokiej klasy laptop do gamingu i pracy, m.in. produkcji muzyki, ale także indywidualne kursy oraz szkolenia. Akcja potrwa do końca czerwca. Warto się tematem zainteresować, bowiem poza możliwością wygrania fantów, otrzymacie możliwość pokazania się szerszemu gronu.

Celem projektu #ROG4Creators jest wsparcie młodych twórców, muzyków, producentów czy copywriterów łączących kreatywność i zamiłowanie do gier. To inicjatywa marki ASUS Republic of Gamers, która chce aktywizować twórców, dawać im możliwość zaistnienia, ale także otwiera szansę do wygrania wartościowych nagród.

Te ostatnie mają pomóc im w pracy, ale także zachęcić do udziału w konkursie. Są to m.in. indywidualne zajęcia z produkcji muzyki w warszawskiej szkole Akademia Dźwięku, roczny dostęp do kursów twórczego pisania MasterClass czy główna nagroda - wart kilkanaście tysięcy złotych laptop ASUS ROG Zephyrus Duo 15 SE.

Kampania ma charakter kreatywny i podzielona jest na dwa konkursy. Główny, w którym trzeba przygotować alternatywną muzykę do animacji RE:IGNITE, która jest oficjalnym i globalnym materiałem promocyjnym marki ASUS Republic of Gamers, a także drugi – tekstowy. W konkursie pisemnym trzeba napisać alternatywny tekst do utworu z wymienionej animacji.

Obydwa trwają do 30 czerwca, a laureaci zostaną ogłoszeni 15 lipca 2021 r. Wziąć udział w konkursach może każdy. Wystarczy wejść na stronę rog4creators.pl. Powodzenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze