Zrób cosplay Dying Light 2 i zgarnij nagrody!

  • Autor: ja, rock
  • Opublikowano: 04 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Kochani, sprawa wygląda tak. Jest konkurs, a skoro konkurs to i nagrody są do wygrania! Będziecie musieli się jednak nieco postarać, bowiem liczymy na Wasze kreatywne przebrania. Za co? Po kolei, bez pośpiechu, już byście tylko lecieli i wygrywali. Zaraz przejdziemy do konkretów, bowiem to nie wszystko, co przygotowaliśmy!

Zrób cosplay z Dying Light 2 i zgarnij nagrody!

ASUS wypuścił nowego, świetnego laptopa ROG Zephyrus Duo, który posiada aż dwa ekrany. Technologia ta wykorzystywana jest w Dying Light 2 i chcemy ją Wam pokazać. Dlatego nasi twórcy będą testowali wspomniany sprzęt na wspomnianej grze.

Będą wykonywali na streamach różnorakie wyzwania, a przy okazji rozdawali paczki upominkowe od Techlandu. Będzie ich dwanaście, więc część szczęśliwców otrzyma niespodzianki. Nie oznacza to, że to koniec atrakcji!

Mamy jeszcze wspomniane przebieranki, a dokładnie konkurs o tytule ROG CHALLENGE- WYZWANIE OCALEŃCA. Jak będzie to działało? Robicie sobie zdjęcie jako Nieustraszony Ocaleniec lub Potworne Zombie z Dying Light 2 i publikujecie je na Instagramie z tym hashtagiem #ROGxDL2. Pamiętajcie tylko, że zdjęcie, jak i Wasz profil muszą być publiczne!

Trzy najlepsze prace otrzymają Edycje Kolekcjonerskie Dying Light 2 na PC, więc jest o co walczyć. No i teraz najważniejsze, czyli ile macie czasu? Zdjęcia możecie wysyłać do: 30.06.2022 do godziny 23:59.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 04.07.2022 w tym poście oraz na naszym fanpage’u, więc nie marnujecie czasu, tylko bierzcie się do roboty!

Przed Wami wielcy wygrani konkursu:

arti_xana

pamelsson

mazuraluke

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom (zapraszamy do kontaktu na Instagramie w sprawie odbioru wygranej!) oraz dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w zabawie. Jesteście najlepsi i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze