Bułą w Overwatcha

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

Owoce i warzywa swoje pięć minut jako kontrolery do gier już miały. Teraz w modzie jest pieczywo.

Kontroler dziś można zrobić ze wszystkiego. Udowadnia to nowozelandzki streamer Dylan “Rudeism” Beck, który z pysznej bagietki postanowił zrobić śmiercionośną broń w Overwatchu.

To co widzicie powyżej to jedynie testy nowego rodzaju kontrolera do gier, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że pomysł się przyjmie i niedługo każdy z nas taką bagietę będzie miał w domu. 

Spust i inne potrzebne do gry przyciski znalazły się bezpośrednio na bagietce, podobnie jak sensory pozwalające śledzić ruch pieczywa. Zresztą Rudeism swój nowy wynalazek miał już okazję wypróbować w boju:

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału Rudeism na stronie www.twitch.tv

Układ guzików może nie jest idealny, a przy intensywnym użytkowaniu pad grozi rozpadem, co na szczęście wielkim problem nie jest - w najbliższej piekarni możecie spokojnie znaleźć następcę. A jak widzicie grać się da! 

[źródło:reddit.compolygon.comtwitch.tv]

 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze