Bogowie w karczmie!

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 26 Kwiecień 2016
  • Komentuj 1
Hearthstone już 27 kwietnia tego roku otrzyma nowy dodatek o nazwie Przedwieczni Bogowie. Blizzard przygotował 134 nowe karty do gry, a sam dodatek zamiesza nieco w rozgrywce. Szereg neutralnych stworów wzmocnią 53 karty, w których znajdziemy czterech Przedwiecznych Bogów: C'Thuna, N'Zotha, Y'Shaarja oraz Yogg-Sarona. Zwłaszcza C'Thun może liczyć na potężne wsparcie ze strony nowych stronników, którzy będą go wzmacniać na zasadzie: ''Daj Twojemu C'Thunowi +X/+X (gdziekolwiek jest)''.

Na pewno nie można im odmówić ciekawych umiejętności

Na pewno nie można im odmówić ciekawych umiejętności

Każda z klas otrzyma swoje dziewięć kart, w których znajdziemy jedną legendę. Wszystkie te karty wyglądają dość mrocznie co prawdopodobnie ma na celu podkreślenie złego charakteru Przedwiecznych Bogów.

Sług Przedwiecznych Bogów

Sług Przedwiecznych Bogów

Zrodzonych z Przedwiecznych Bogów

Zrodzonych z Przedwiecznych Bogów

Stworzonych przez Przedwiecznych Bogów

Stworzonych przez Przedwiecznych Bogów

Zapomnianych

Spaczonych

Zapomnianych

Zakazanych

Darkshire, prawdopodobnie dawni mieszkańcy tejże wioski

Darkshire, są to dawni mieszkańcy tejże wioski

Znane już od dawna nam karty także uległy zmianie, którą możecie ocenić tutaj.

Wraz z dodatkiem Hearthstone zmieni się trochę pod względem rozgrywki. Do dyspozycji zostaną oddane nam dwie możliwości uczestniczenia w grach rankingowych. Pierwsza z nich zwana Dzicz to znana forma gry gdzie będziemy używać wszystkich zestawów kart i ciągle będziemy mogli wypełniać zadania, zdobywać złoto oraz wspinać się w rankingu aż do legendy. Drugi format nazwany ''standardowym" ma na celu urozmaicenie rozgrywki, zdynamizowanie jej, powiększenie wachlarza kart, które będą używane w nowych taliach oraz da projektantom większą swobodę w tworzeniu nowych. Blizzard odda w nasze ręce sześć zestawów:
  • Podstawowy
  • Klasyczny
  • Z Czarnej Góry
  • Z Wielkiego Turnieju
  • Z Ligi Odkrywców
  • Z Przedwiecznych Bogów
Klątwa Naxxramas oraz Gobliny vs Gnomy nie będą częścią formatu standardowego, a same karty będzie można zdobyć wyłącznie korzystając z opcji tworzenia z mistycznego pyłu. Jeśli kupiliśmy choć jedno skrzydło w przygodzie otrzymamy możliwość nabycia i ukończenia pozostałych.

Przedwieczne pakiety kart

Przedwieczne pakiety kart

Spaczona wersja znanej już nam mapy

"Spaczona" wersja znanej już nam mapy

Zapraszam także na kanał mkrr, który dokładnie omawia nowe karty oraz nadchodzące zmiany. [Źródło:  Battlenet]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze