Blood of Heroes z nowym herosem!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Listopad 2021
  • Komentuj 0

Vizor Games udostępnia nową aktualizację otwartej bety, swojej skupionej na walce orężem gry akcji PvP Blood of Heroes. Twórcy prezentują najnowszego wojownika, który zawitał do gry, Krumagala, świętując jego wejście na arenę walk wydarzeniem Dni Łowców, które wystartuje 18 Listopada.

Blood of Heroes z nowym herosem

Krumagal to potężny mag, dla którego nie jest obce także użycie pełnego potencjału zabójczego ostrza. Wprowadza do świata Blood of Heroes więcej mroku pozostawiając krwawe ślady po swych bitwach. Potrafi asystować swoim sojusznikom, tłumiąc ataki wrogów w zarodku. Dzięki swojej mobilności potrafi też szybko uwolnić się od niebezpiecznych sytuacji.

Aby zapewnić Krumagalowi wspaniałe wejście, specjalne wydarzenie Dni Łowów rozpocznie się 18 listopada i potrwa do 3 grudnia. Ci, którzy dołączą do polowania, mogą spodziewać się nagrody za swoje wysiłki.

  • Pierwsza misja, Unholy Strength, prowadzi graczy przez podstawy; Uczestnicy otrzymują w nagrodę trzy dni dostępu premium.
  • Bardziej skomplikowana misja Trail of the Cursed wymaga dużo wysiłku, ale nagradza graczy epicką skórką Witherer, gdy tylko Krumagal zostanie odblokowany.
  • Ci, którzy porzucą zadanie w czasie jego trwania nadal mają szansę odebrać nagrody, nawet jeśli ich polowanie zostanie odwołane prze ich żywot jako zwykłych ludzi.

Pojawienie się Krumagala nie jest jedyną nowością w tej aktualizacji, dodano również kilka nowych ważnych funkcji:

  • Dodano boty kontrolowane przez sztuczną inteligencję, aby pomóc graczom doskonalić swoje umiejętności, zapewniać wsparcie podczas walki i zastępować członka drużyny, gdy ten opuści pole bitwy przedwcześnie.
  • Warbandy mogą składać się z maksymalnie pięciu bohaterów, tworząc jeszcze potężniejsze sojusze.
  • Dalsze ulepszenia balansu, w tym bloki pochłaniające obrażenia, ciężkie ataki pochłaniające więcej wytrzymałości i lepsze unikanie ciosów.
  • Osobiste statystyki rozgrywki: gracze mogą zobaczyć statystyki, takie jak wskaźniki sukcesu, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami. Wcześniejsze bitwy nie są liczone, co daje każdemu możliwość wymazania przeszłych porażek i ponownego opowiedzenia własnej legendy jako niepokonanego wojownika.

Gracze mogą spodziewać się dalszych dodatków i ulepszeń w grze, która kontynuuje swoją podróż w otwartej becie. Blood of Heroes dostępne jest za darmo, zainteresowani gracze mogą już teraz dołączyć do otwartej bety, rejestrując się pod tym adresem.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze