Blasphemous 2 już jest, więc można płakać

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 01 Wrzesień 2023
  • Komentuj 0

The Game Kitchen i Team17 Digital wypuściły morderczą Metroidvania Blasphemous 2 na Nintendo Switch, 1 PC, PlayStation 5, i Xbox Series X|S. Podążając za nowo przebudzonym Pokutnikiem, Blasphemous 2 wrzuca graczy z powrotem w niekończący się cykl życia, śmierci i zmartwychwstania, gdy stawiają oni czoła wrogom oraz mierzą się z niewyobrażalnymi wyzwaniami mającymi na celu powstrzymanie proroczych narodzin nowego The Miracle.

Blasphemous 2 już jest, więc można płakać

Gracz stanie do walki z trzema unikalnymi broniami do zdobycia i opanowania oraz z ulepszonym zestawem nowych narzędzi, koniecznych do tego, aby przetrwać i eksplorować piekło na ziemi (oraz nie dać się wysłać z powrotem do grobu). Podczas przygody gracze będą zbierać rozsiane szczątki opowieści i odkrywać dawno zapomniane sekrety, raz za razem unikając ostatecznego uścisku śmierci.

Kluczowe cechy Blasphemous 2:

  • Odkryj bogaty nielinearny świat: czeka na ciebie seria urzekająco groteskowych krajobrazów, emanujących gotyckim urokiem i usianych bezlitosnymi pułapkami; nie ma złych wyborów, są tylko rachunki do wyrównania.

  • Rozpętaj dziką walkę: Brutalne egzekucje i rozbudowane kombosy zapewniają nowe i niszczycielskie sposoby siania zniszczenia w miejscach, gdzie czyhają upiorne potwory

  • Graj po swojemu: Blasphemous 2 zapewnia możliwość dostosowania i ulepszania podstawowego zestawu umiejętności Penitent One oraz wprowadza nowe unikalne bronie, które rozszerzają taktykę gracza

  • Wygraj bitwy z bossami: W najciemniejszych zakątkach tej nowej, pokręconej krainy czekają wypaczeni bossowie z unikalnymi umiejętnościami walki

Cyfrowe edycje Blasphemous 2 są dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 29,99 EUR na wszystkich platformach. Fizyczne edycje Blasphemous 2 są dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 34,99 EUR na Xbox Series X|S i PlayStation 5 oraz 39,99 EUR na Nintendo Switch.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze