Remnant: From The Ashes zapowiada DLC

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 15 Kwiecień 2020
  • Komentuj 0

Gunfire Games ogłosiło, że płatny dodatek Swamps of Corsus do ich „czarnego konia” z 2019 roku, Remnant: From the Ashes, trafi na komputery PC (na platformie Steam) za 35.99 PLN już 28 kwietnia – a na konsole Xbox One i PlayStation 4 w niedalekiej przyszłości. Co więcej, zestaw zawierający podstawową wersję gry Remnant: From the Ashes oraz najnowszy dodatek także będzie dostępny komputerach PC – od 28 kwietnia na Steamie za 159.99 PLN – a w przyszłości również na konsolach. Ze swojej strony dodam, że warto, jeśli tylko macie z kim grać, bowiem jest to tytuł doskonały do co-opa. Pod warunkiem, że lubicie Soulslike!

Swamps of Corsus już niedługo na PC

Swamps of Corsus wprowadzi udoskonaloną wersję pierwotnego świata Corsus z całym mnóstwem zawartości – w tym z trzema potężnymi bronami i modyfikacjami, czterema wymagającymi pobocznymi lochami, epickimi bossami i przeciwnikami oraz wiele więcej. Ponadto, dodatek ten ujawni nowy tryb gry „Survival Mode” w stylu roguelike, w którym gracze będą musieli walczyć o przetrwanie zaczynając z zupełnie niczym, aby zdobyć unikalną zbroję i ponad 50 nowych skórek dla pancerzy.

Wewnątrz „Survival Mode”, każdy śmiałek rozpoczyna swoją przygodę uzbrojony wyłącznie w pistolet i odrobinę złomu. Ci, którzy odważą się podjąć to intensywne wyzwanie z permanentną śmiercią, będą przechodzić przez spaczone Kamienie Świata („World Stones”) losowo przenoszące ich do różnych biomów, szukając epickich nowych nagród – a wszystko to podczas walki o przetrwanie przeciwko szalenie trudnym bossom i przeciwnikom.

Gracze, którzy udadzą się do tych rozszerzonych mokradeł, napotkają nową zawartość fabularną – taką jak zadania i wydarzenia, ogromny arsenał potężnego sprzętu do zbierania – w tym broni, zbroi, modyfikacji i cech – oraz mnóstwo trudnych do pokonania wrogów. Trzeba będzie rzucić grosza Gunfire Games, bowiem to DLC zapowiada się całkiem…błotniście!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze