Można już zamawiać Blasphemous 2

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 28 Lipiec 2023
  • Komentuj 0

The Game Kitchen i Team17 Digital ogłosiły, że ruszyły zamówienia przedpremierowe Blasphemous 2 na Nintendo Switch, komputery PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Wersja Digital Deluxe — dostępna wyłącznie na platformie Steam – będzie również dostępna w przedsprzedaży i będzie zawierać oficjalną ścieżkę dźwiękową Blasphemous II oraz cyfrowy artbook.

Można już zamawiać Blasphemous 2

Wraz z globalną premierą na platformach cyfrowych od 24 sierpnia, fizyczne edycje Blasphemous 2 będą również dostępne w Europie na Nintendo Switch PlayStation 5 i Xbox Series X|S dzięki uprzejmości astragon Entertainment, a w Stanach zjednoczonych 15 września. Cyfrowe edycje Blasphemous II będą dostępne w sprzedaży detalicznej w dniu premiery w cenie 29,99 EUR na wszystkich platformach ze 10% zniżką na zamówienia przedpremierowe. Fizyczne edycje Blasphemous II będą dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 34,99 EUR na Xbox Series X|S i PlayStation 5 oraz 39,99 EUR na Nintendo Switch.

Dzięki trzem unikalnym broniom do zdobycia i okiełznania oraz ulepszonemu zestawowi umiejętności do wyboru, gracze będą musieli korzystać z tych nowych narzędzi pozwalających im przetrwać i eksplorować piekło, które chce wysłać ich z powrotem do grobu. Monstrualni wrogowie i wyzwania czają się za każdym rogiem, a Penitent One musi stawić im czoła w swojej misji powstrzymania proroczych narodzin nowego Child of the Miracle, zbierając rozsiane szczątki opowieści, odkrywając dawno zapomniane sekrety i raz za razem unikając ostatecznego uścisku śmierci.

Zarejestruj się na stronie www.blasphemous2game.com, aby otrzymywać najnowsze informacje o grze.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze