Blackout dostał pierwszy zwiastun

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Wrzesień 2018
  • Komentuj 4

Jesteście ciekawi, w jaki sposób CoD: Black Ops IIII zamierza wyróżnić swojego battle royala od konkurencji? Wygląda na to, że mocno stawiają na pojazdy - tak przynajmniej wynika z najnowszego trailera trybu Blackout.

Premiera najnowszego CoDa już 12 października, ale o Blackout, czyli dedykowanym trybie battle royale w Call of Duty, na razie mogliśmy tylko poczytać. Na szczęście zdążyło się to już zmienić, a w sieci możecie zobaczyć, jak Blackout będzie spisywał się w akcji. Oglądamy:

Wydaje się, że tempo prowadzenia akcji będzie wręcz zawrotne. Patrząc na trailer wydaje się, że niemal nic nie zostało z pomysłu, żeby na mapie lądować zupełnie bezbronnym, bo postacie wydają się być uzbrojone po zęby już od pierwszych momentów.

Nie sposób nie zauważyć też całej masy różnego rodzaju pojazdów - od łodzi, poprzez quady i ciężarówki, aż po helikoptery. Wydaje się, że to właśnie one będa grały w Blackout pierwsze skrzypce. A! No i zombie!

W CoD: Black Ops IIII Blackout na jednej mapie zmieści się 80 graczy, a już niedługo, będziecie mogli sprawdzić to na swoich maszynkach. Jeśli macie PS4 i zdecydowaliście się na preorder, to w BOIIII zagracie już w poniedziałek. W przypadku zakupów przedpremierowych na PC i Xboxa beta rusza 14 września. Dopiero 15 września Treyarch udostępni otwartą betę dla wszystkich graczy na PC.

Premiera Call of Duty: Black Ops IIII została zaplanowana na 12 października tego roku. Gra studia Treyarch ukaże się na PC, Xboxie One i PS4.

[źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze