BioWare mówi o nowym IP

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Luty 2017
  • Komentuj 1

Przygodowa gra akcji w nowym świecie... będzie ciekawie!

Przygodowa gra akcji w nowym świecie... będzie ciekawie!

W marcu 2018 na rynku pojawi się zupełnie nowa marka BioWare. Gracze wskoczą do zupełnie nowego uniwersum, które nie będzie przypominało niczego co do tej pory dostaliśmy od studia.

Informacjami na temat nowego IP podzielił się szef EA Andrew Wilson, który na wczorajszym spotkaniu z inwestorami uchylił lekko rąbka tajemnicy. Wiemy, że gra ma pojawić się za rok i będzie nieco różnić się od tego do czego przyzwyczaił się BioWare. Po pierwsze nie będziemy mieli do czynienia z eRPeGiem tylko ''przygodową grą akcji'', choć nie zrezygnowano z narracji i stylu rozwoju bohatera jaki znamy z poprzednich gier BioWare. Szykuje się coś na kształt rozbudowanego Uncharted 4 czy Assassin's Creed?

Wszyscy czekają na ME: Andromeda, ale co później?

Wszyscy czekają na ME: Andromeda, ale co później?

Tego oczywiście nie wiemy. Wiemy za to, że studio przygotowuje zupełnie nowe uniwersum, z niespotykanymi nigdy wcześniej postaciami i opowieściami. Do tego mówi się jeszcze o ''łączeniu graczy w nowy, ekscytujący sposób'', co brzmi jak jakaś forma multiplayera. To o czym mówił Andrew Wilson wpisuje się we wrześniowe zapowiedzi, w których wspomniano o nowej marce BioWare. O nowym IP wspominano zresztą jeszcze wcześniej, bo na E3 w 2014 roku. Na materiale poniżej możecie zobaczyć jak deweloperzy mówią o ''kolejnym Mass Effect'', którego teraz nazywamy Andromedą. Kiedy jednak przewiniecie sobie do 1:17 to usłyszycie o pracach nad zupełnie nową grą:
''Nasza ambicja jest dość prosta: chcemy zaczerpnąć z ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu gier by stworzyć coś nowego, co będzie zabawą dla Ciebie i dla Twoich przyjaciół'' chwali się studio na blogu. ''Nie ma nic bardziej ekscytującego niż tworzenie nowego IP od podstaw'' napisał 

Więcej informacji tuż tuż za horyzontem!

Więcej informacji tuż tuż za horyzontem!

[źródło: blog.bioware.compcgamer.comgameinformer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze