Zdobądź Andromedę!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Wrzesień 2016
  • Komentuj 3

Hasło reklamowe akcji

Hasło reklamowe akcji

BioWare wie, jak ważne jest stworzenie wciągającej historii do gry. Nie bez powodu ich produkcje bardzo często okazują się hitami, a opowieści jakie nam prezentują zostają na długo w naszej pamięci. Tym razem otworzyli swoje drzwi przed fanami Andromedy. Pod chwytliwą nazwą #ExplorersWanted, kryje się casting na aktora dubbingowego, dla każdego, kto zgłosi nagranie z próbką swojego głosu. Nie ma wielu wymagań, więc warto spróbować swoich sił, zwłaszcza, jeśli dobrze się czujecie w aktorstwie, lub macie ciekawy akcent z dobrą dykcją. Warto powalczyć, choćby dla samej przygody jaką oferuje BioWare.
''The winner will be flown to one of our recording studios, put up in a hotel for up to two nights, and perform in a professional recording session.''
Aby zgłosić swój materiał, musicie wybrać pomiędzy dwoma przygotowanymi skryptami. Fragmenty wypowiedzi należą do dwóch różnych postaci, Jordana Tate'a i Tough Mercenary.
Akcja ruszyła wczoraj, ale czasu jest mało. By nagrać swoje wideo/audio i wysłać na mejla konkursowego, macie czas tylko do 28 września, a potencjalni zwycięzcy ogłoszeni zostaną 30-go listopada. Pełny regulamin, skrypt I oraz skrypt II znajdziecie na stronie blog.bioware. Jeżeli chcecie odkrywać Andromedę wraz z rodzeństwem Ryder, to dołączajcie do załogi wysyłając swoje zgłoszenia na [email protected]. Pozostaje życzyć sobie tylko, aby podobny casting pojawił się u EA Polska. Może w końcu przestalibyśmy płakać nad polskimi lokalizacjami. :) [Źródła: gameinformer.com, bioware.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze