Star Wars The Old Republic na Steam

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 22 Lipiec 2020
  • Komentuj 0

Rynek gier MMORPG miał w przeszłości całkiem udane Star Wars Galaxies. Potem przyszła pora na dzieło od BioWare, czyli Star Wars The Old Republic. Produkcja początkowo wzbudziła sporo emocji, ale zwrócono uwagę, że bardziej przypomina tytuł single-player (rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza), niż MMO. Deweloperzy z czasem zrezygnowali z modelu Pay-to-Play, wprowadzając opcjonalną, ale przydatną subskrypcję i przechodząc na Free-to-Play.

Star Wars The Old Republic dostępne jest za darmo na Steam

Od tamtego czasu Star Wars The Old Republic utrzymuje się na rynku i jakoś sobie radzi. Aktualizacje wychodzą regularnie i zawartości właściwie nie brakuje. Gorzej z chętnymi do zabawy, ale to się może teraz zmienić. Omawiana produkcja niespodziewanie bowiem zawitała na platformę Steam.

Warto dać jej szansę, zwłaszcza, że sporo ograniczeń dla darmowych graczy zostało zdjętych. Oczywiście, aby móc w pełni cieszyć się zabawą w Star Wars The Old Republic trzeba opłacić abonament, ale osoby korzystające z konta Free-to-Play spokojnie mogą rozpocząć swoją przygodę z tym MMORPG-iem bez wydawania pieniędzy.

Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze