Bike Mechanic Simulator 2023 bliżej premiery

Na platformie Steam od 6 lutego br. jest już dostępne bezpłatne demo Bike Mechanic Simulator 2023. To realistyczny symulator, w którym można zostać mechanikiem rowerowym i rozwijać własny warsztat. Premierę pełnej wersji Bike Mechanic Simulator 2023 na PC zaplanowano na II połowę roku. Później symulator ma pojawić się też na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Bike Mechanic Simulator 2023 bliżej premiery

Nowy symulator tworzy polskie studio Punch Punk S.A. (m.in. Apocalipsis: Harry at the End of the World oraz This is the Zodiac Speaking). Wydawcą gry jest Manager Games S.A., należąca do grupy Ultimate Games S.A. firma, która wydała wcześniej na PC strategię ekonomiczną Drill Deal – Oil Tycoon.

Bike Mechanic Simulator 2023 to realistyczny symulator, w którym można zostać mechanikiem rowerowym i rozwijać własny warsztat. Rozgrywka obejmuje przede wszystkim naprawianie, serwisowanie i składanie rowerów w ramach realizowanych zleceń. Gracz musi także zadbać o swój warsztat oraz narzędzia i stację napraw.

W finalnej wersji gry główny tryb fabularny zostanie połączony z trybem sandbox. Centralnym motywem będzie rozbudowa warsztatu o kolejne pomieszczenia i zestawy narzędziowe, a sama fabuła ma koncentrować się wokół różnych wydarzeń oraz renowacji zabytkowego roweru.

W Bike Mechanic Simulator 2023 gracze znajdą szeroki wybór sprzętu w różnych wariantach. Głównymi kategoriami rowerów będą miejskie, górskie (MTB) i szosowe. Każdy model roweru składa się z kilkudziesięciu różnych części.

Premierę pełnej wersji Bike Mechanic Simulator 2023 na PC (Steam) zaplanowano na II połowę 2023 r. Później gra ma trafić także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze