Animal Shelter Simulator wkrótce na konsolach Xbox

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Już 25 listopada br. na Xbox One i Xbox Series X|S wydany zostanie Animal Shelter Simulator, unikalna gra pozwalająca na prowadzenie schroniska dla psów i kotów. To tytuł, w którym gracz dba o zwierzaki i szuka dla nich jak najlepszych domów. Rozgrywka obejmuje też dużo dodatkowych aktywności, w tym np. rozbudowę schroniska czy sesje zdjęciowe. Gra zadebiutowała wcześniej na PC, gdzie została pozytywnie przyjęta przez graczy. W I kwartale 2023 r. Animal Shelter Simulator trafi także na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Animal Shelter Simulator wkrótce na konsolach Xbox

Animal Shelter Simulator to gra polskiego studia Games Incubator, która w marcu br. zadebiutowała najpierw na PC. Odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam wynosi obecnie 84 proc. (na blisko 1200 recenzji graczy). Za przygotowanie i wydanie gry na Xbox One odpowiada Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł działa także na Xbox Series X|S.

W Animal Shelter Simulator gracz prowadzi i zarządza schroniskiem dla psów i kotów. Głównym celem rozgrywki jest dbanie o podopiecznych i szukanie dla nich jak najlepszych domów. W ramach interakcji z czworonogami można m.in. bawić się z nimi oraz karmić je i leczyć. Jak podkreślają twórcy gry, każdy zwierzak posiada indywidualne cechy, a odpowiednie wskaźniki określają jego stan i samopoczucie.

Rozgrywkę wzbogaca cały szereg dodatkowych elementów. Gracz może np. organizować sesje zdjęciowe dla czworonożnych podopiecznych, a jednocześnie musi zadbać o kwestie ekonomiczne. Ważną rolę w Animal Shelter Simulator pełni również tryb budowy, dzięki któremu możliwe jest zaplanowanie układu przestrzeni oraz rozbudowywanie schroniska m.in. o lecznice weterynaryjne i dodatkowe budynki z kojcami.

Datę premiery gry na Xbox One i Xbox Series X|S ustalono na 25 listopada 2022 r. Animal Shelter Simulator trafi w I kw. 2023 r. także na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze