Biedronka dla graczy

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Listopad 2017
  • Komentuj 14

Biedronka podąża z duchem czasów. Sprzęt dla graczy - wiadomo - psuje się często. Jeśli akurat Wasz się zepsuł, a nie macie odpowiednio wysokiego budżetu na nowe Razery czy Logitechy, to już jutro będziecie mogli wyposażyć się w Biedrze w cały zestaw marki Hykker.

Nie dajcie się zwieść! To nic, że nazwa Hykker nic Wam nie mówi, a bitwa o nie będzie przypominała wojny spod Lidla. Klawiatura mechaniczna za 140 złotych to po prostu świetna okazja do sprawdzenia, czy taki typ pisania nam odpowiada. Ale do rzeczy, co od jutra dostępne będzie w biedronkowej sprzedaży?

Klawiatura mechaniczna Hykker X Range

Wytrzymałość do 50 milionów wciśnięć, podświetlenie z możliwością zabawy kolorami, poręczna, mała klawiatura bez strony numerycznej. Do tego dwie wersje kolorystyczne! Najciekawszy produkt, jaki pojawi się jutro w koszach ze sprzętem. Cena tego mechanika to 149zł.

Mysz optyczna Gaming SET XR

Gryzoń sprzedawany w zestawie razem z podkładką, to koszt jedynie 39,99zł. Nieco inaczej ma się sprawa w zestawie z klawiaturą. Do wyboru mamy również ofertę Gaming Master FX zawierającą myszkę i klawiaturę multimedialną. Wtedy za mysz i klawiaturę dostępną w 4 różnych wersjach kolorystycznych damy 59,99zł.

Słuchawki Gaming Sound XR

Ledowo podświetlane, dziwnego kształtu, kolorowe i zapewne niewygodne. Aż zajdę do sklepu rano, może jakiś teścik? Wydam na tę przyjemność (jedynie!?) 4 dyszki.

Gogle wirtualnej rzeczywistości VR Glasses 3D

Jeśli wasz telefon spełnia wymagania do VR, to prawdopodobnie nazywa się Samsung. A jeśli macie Samsunga, to raczej kupicie gogle od firmy matki, a nie Hykkera z Biedronki. Pocieszające jest jednak to, że wszystkie one zbudowane są tak samo i wcale nie musicie przepłacać na orginalne, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynacie zabawę z tego typu graniem. Jako prezent świetny pomysł za jedyne 39,99zł.

Biorąc pod uwagę zbliżające się Mikołaje, to od jutra Biedronki mogą przeżyć prawdziwe oblężenie, godne walk ulicznych w Lidlu. Bardzo tanie tablety, smartwatche, zestawy peryferiów, pojedyńcze sztuki do uzupełnienia braków przy stanowisku, to wszystko czeka na Was w Biedronce od jutra do 26 listopada (lub wyczerpania zapasów, co podejrzewam nastąpi pierwsze).

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze