Bethesdo, przestań no!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 31 Grudzień 2018
  • Komentuj 6

Po wielu krępujących momentach z życia Bethesdy, wielu rozczarowaniach i wtopach, gdy już śmiechy ucichły, a echo porażki powoli stawało się pieśnią przeszłości, nagle Bethesda zaliczyła kolejną wtopę. Pamiętacie słynne worki, które okazały się nie tyle być jutowe co poliestrowe? To wyobraźcie sobie, z czego robią butelki Nuka Coli!


Update: 

Nasi pomocni czytelnicy podsunęli filmik, na którym widać, że plastikowa butelka jest właściwie pokrowcem dla tej właściwiej, szklanej, która jednak wygląda już zupełnie inaczej, niż oryginalne opakowanie Nuka Dark z Fallouta. 


Z plastiku. Fani Nuka Coli zamówili na długo przed premierą butelki z Nuka Dark Colą, czyli rumem inspirowanym Falloutem. Butelki oczywiście zaliczyły ponad miesięczne opóźnienie w dostawie, a kiedy zniecierpliwieni fani dostali już swój rum okazało się, że podobnie jak torby z edycji kolekcjonerskiej, mocno odbiegają wyglądem i jakością od grafik reklamowych.

Oczywiście, gadżet mógłby być jedynie elementem kolekcjonerskim, gdyby nie fakt, że za 1/3 ceny Dark Coli od Bethesdy można na Etsy dorwać świetne butelki wielokrotnego użytku. Tutaj wychodzi już nie tylko zbieractwo, ale również pragmatyzm i sensowny projekt butelki.

Warto przypomnieć, że Dark Cola kosztowała fanów 80 dolarów. Za tę cenę spodziewałabym się minimum matowego, czarnego szkła! Można by dalej pastwić się nad Bethesdą i ich marketingowymi klęskami, ale chyba damy im już spokój... Lężącego nie powinno się kopać, a jak to zaśpiewał ostatnio NieDaRadek:

Ile można, weź się naucz.

Bethesdo, przestań no!

[Źródła: comicbook.comscreenrant.comtwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze