Battlefield nieco odpocznie

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Grudzień 2016
  • Komentuj 1

Spoko DICE, poczekamy.

Póki co wielkiego parcia na kolejną odsłonę Battlefielda chyba nie ma

Blake Jorgensen z EA potwierdził, że na nowego Battlefielda nie mamy co liczyć przez co najmniej ''kilka lat''. Szczęśliwi za to będą na pewno fani Gwiezdnych Wojen, bo to Battlefront 2 jest teraz priorytetem dla firmy.  Tylko czy gracze w ogóle oczekiwali, że DICE pokaże kolejną odsłonę Battlefielda już za rok? Albo dwa lata? Mam co do tego wątpliwości. Przecież BF 4 był rozwijany jeszcze na długo po premierze podstawki i dodatków. Pomysłów na rozszerzenia na pewno w DICE nie zabraknie i jeśli chodzi o Battlefielda I, to własnie na DLCekach będzie koncentrował się deweloper. Obietnica wydania kilku płatnych DLCeków do BF'a I na pewno zostanie spełniona, nie wyobrażam sobie gry o I Wojnie Światowej bez Rosjan czy Francuzów, których w podstawce nie ma. To co? EA nie wyda w przyszłym roku żadnego wysokobudżetowego shootera? Wyda. EA chce, żeby za rok do sklepów trafił znacznie usprawniony względem zeszłorocznej wersji Battlefront 2. ''W przyszłym roku wydamy Battlefrona, grę ze świata Star Wars'' powiedział Jorgensen. ''Bardzo się cieszyliśmy, kiedy Battlefront wyszedł w zeszłym roku'' mówi o pierwszej części Jorgensen. ''To piękna gra, ludzie ją kochali. Jeśli spadła na nią krytyka to tylko taka, że chcieliście więcej. Tworząc nową grę bierzemy sobie do serca krytykę i staramy się zaadresować wszystkie problemy na jakie wskazywali gracze'' dodaje Elektronik.

Battlefront - piękny wizualnie, szkoda że tak płytki

Battlefront - piękny wizualnie, szkoda że tak płytki

Electronic Arts oczywiście liczy, słusznie zapewne, na wielki hype jaki w przyszłym roku na pewno na Star Warsy się pojawi -  w końcu swoją premierę będzie miała ósma część sagi. A dzięki temu, że premierę Przebudzenia Mocy mamy już za sobą, to DICE będzie stanie wykorzystać motywy z filmu w grze. Może jakaś kampania dla pojedynczego gracza? W Battlefieldzie I DICE pokazało, że potrafi. ''Pracowaliśmy na starych Gwiezdnych Wojnach, na starej trylogii, nie używaliśmy niczego co pochodzi z Przebudzenia Mocy, bo gra pokazała się na krótko przed premierą filmu. Za rok będziemy mieli okazję do wykorzystania większej ilości treści z nowych filmów'' ujawnia Jorgensen.

Kampania dla singla w oparciu o Epizod 7? Why not!

Kampania dla singla w oparciu o Epizod 7? Why not!

Oczywiście na razie o premierze Battlefronta 2 nic oficjalnie nie wiadomo. Najpewniej jednak gra wejdzie do sprzedaży na jesień 2017 roku, a na pewno przed ósmą częścią Gwiezdnych Wojen. Zaskoczeniem nie będzie jak produkcja trafi na konsole obecnej generacji i PCty. [źródło: videogamer.com, pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze