Zapowiedziano Battlefront 2

Pierwsza część ograna? No to szykujemy się na sequel

Pierwsza część ograna? No to szykujemy się na sequel

Elektronicy zapowiadają, że druga część Battlefronta pojawi się w przyszłym roku. Czy gra powtórzy sprzedażowy sukces swojego poprzednika? Battlefront od DICE wydawał się mieć wszystko. Świetny temat, przepiękną grafikę, miłość fanów, oszołamiające efekty dźwiękowe - wyglądało na to, że dostaliśmy strzelaninę idealną. Niestety, płytka rozgrywka nie do końca przypadła wszystkim do gustu co sprawiło, że wielu graczy - w tym ja - przestało zaglądać do Battlefronta. A kiedy naszła ochota na szybką grę to i tak był problem ze znalezieniem serwera. Jasne - Battlefront osiągnął niesamowity sukces finansowy i jak ujawnia EA gra znalazła się w domach 14 milionów graczy! Szkoda tylko, że wyniki sprzedażowe nie przekładają się na popularność gry. Szybkie zerknięcie na statystki gwiezdnowojennego FPSa powie Wam, że obecnie na wszystkich platformach łupie w niego 11 tysięcy graczy. Taki sam wynik udało się osiągnąć niemłodemu już przecież Battlefieldowi 4 tylko dzięki PCtowcom... W czym ''dwójka'' ma być lepsza od ''jedynki''? Szef finansów w EA Blake Jorgensen nie ujawnia zbyt wiele. Informacji, że Battlefront 2 będzie miał ''większe i lepsze światy'' do konkretnych zaliczyć nie można, choć wiemy, że sequel będzie sięgał po wydarzenia z najnowszych filmów Star Wars co było niemożliwe w przypadku pierwszej części gry.

Do gry dołączą bohaterowie Przebudzenia Mocy? Na to wygląda!

Do gry dołączą bohaterowie Przebudzenia Mocy? Na to wygląda!

Pewnikiem wydaje się za to to, że w najbliższym czasie od Gwiezdnych Wojen nie odpoczniemy. Dlaczego? Jorgensen mówi, że gracze mogą spodziewać się co najmniej jednej gry z uniwersum Lucasa rocznie. Wiemy już, że nad swoim tytułem pracują twórcy Titanfalla. ''Starwarsowe'' IP przygotowuje również zespół odpowiedzialny na Battlefield Hardline, studio Visceral Games, ale gra jest owiana tajemnicą. Mówi się, że Visceral przygotowuje produkcję w otwartym świecie, a jedna z plotek sugeruje, że głównym bohaterem będzie Han Solo.

Hana pewnie w Battlefroncie II zabraknie...

Pewnie w Battlefroncie II Hana nie zobaczymy, ale twórcy gier chyba jeszcze z nim nie skończyli

[źródło: news.ea.com, gameinformer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze