Bannerlord w tym stuleciu?

  • Autor: Bartek Stopyra
  • Opublikowano: 27 Sierpień 2018
  • Komentuj 1

Tureckie studio TaleWorlds wreszcie daje światu posmak kontynuacji Mount & Blade! Na targach Gamescom fani gry mogli zapoznać się z wersją demonstracyjną Mount & Blade II Bannerlord.

Po sukcesie pierwszej wersji gry, TaleWorlds zapowiedziało drugą część - było to jednak w 2012 roku… Wierni fani tego sandboxa, po latach oczekiwań, mają wreszcie powód do radości. Twórcy przyjechali do Niemiec, by zaprezentować: tryb dla jednego gracza, zadania, rozwój bohatera i interakcje z postaciami niezależnymi, a także pozwolić publice zagrać w wersję demo.

Youtuber otrzymał godzinny materiał z Gamescomu od swojego znajomego, który można oglądać na kanale Resonant. Gameplay napawa optymizmem, jednak data premiery nadal pozostaje pod znakiem zapytania. Gdy jeden z twórców został zapytany o możliwość przetestowania gry w ramach wczesnego dostępu lub beta-testów, jego odpowiedzią było krótkie, zdawkowe ‘yes’.

Trzeba się jednak cieszyć z tego co mamy - wersja demonstracyjna to coś, o czym rok temu mogliśmy tylko pomarzyć! Nie pozostaje nam nic innego niż czekać, bo jak to często mówią o premierach - soon™.

[Źródła: gameplaying.infopcgamesn.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze