4 godziny Fallouta 76!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Październik 2018
  • Komentuj 1

O tym, że gry Bethesdy nie wyglądają na nextgeny mówić nie muszę. Silnik sprawiający wiele problemów, specyficzna, drewniana animacja i poprawna, ale przeciętna grafika. Fallout 76 premierę będzie miał 14 listopada, a więc już za miesiąc. Konkretny gameplay powinien przybliżyć Wam, czego się spodziewać.

Czy klimat Fallouta faktycznie zabiły emotki i ikonki oraz wyskakujące kolorowe powiadomienia na ekranie? I czy ta grafika faktycznie wygląda aż tak źle? 

Mi się nawet podobało to co zobaczyłam na gameplayu! Z radością sięgnęłam po więcej i jeśli chcecie zobaczyć prawdziwy gameplay, a nie zlepiony przez speców od montażu, to sprawdźcie film Allora z CD-Action, który jako jeden z nielicznych pojechał do Wirginii Zachodniej i przywiózł ze sobą prawie 3 godziny materiału!

Mi atmosfera nowego Fallouta pasuje, chociaż faktycznie widać niedociągniecia tu i tam. Dla fanów Bethesdy nie powinny one jednak stanowić większego problemu, a ludzie z Krypty pewnie chętnie sięgną po kolejną odsłonę.

Jak Wam się podoba gameplay? Czy to nowa jakość Fallouta, czy może studio odeszło od klimatu serii?

[Źródła:youtube.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze