Twórcy Westworld robią serial Fallout

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 03 Lipiec 2020
  • Komentuj 2

Fallout to istotna seria dla branży gier. Stare dziadki pamiętają część pierwszą i drugą. Potem nadszedł wiatr zmian w obrębie gry i można dywagować, czy seria rozwinęła się w dobrą stronę. Trójka budziła kontrowersje, New Vegas prawie wszyscy kochają, czwórka to dziwaczna mieszanka, a Fallout 76 to klasa sama w sobie. Drugiej takiej gry nie ma i dobrze. Chociaż aktualnie dzięki Wastelanders nie jest tak źle, tak Bethesda wciąż ma długą drogę, zanim uczyni ten tytuł wartym uwagi. Jeśli zatem macie już dosyć gier z serii Fallout to może skusicie się na… serial?

Powstaje serial w świecie Fallout!

Amazon Prime zapowiedziało, że udostępni na swojej platformie streamingowej coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Mowa o serialu aktorskim (tak, aktorskim, nie animowanym!) umiejscowionym w uniwersum Fallout.

Niestety, wielu szczegółów na jego temat nie mamy. Wiemy, że za powstanie serialu Fallout odpowiadają twórcy innego serialu, Westworld. Jonathan Nolan i Lisa Joy będą zatem producentami kolejnej produkcji, co jest teoretycznie całkiem niezłą rekomendacją dla projektu. Podano również, że Todd Howard będzie producentem wykonawczym i Bethesda będzie zaangażowana w powstawanie serialu.

Możemy zatem spodziewać się bugów?:)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze