Nuka Cola + Nuka Dark Rum

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Sierpień 2018
  • Komentuj 4

Nuka Cola, Nuka Beer we współpracy z Carlsbergiem. Bethesda ewidentnie lubi ''nawadniać'' swoich fanów. Tym razem postanowili wypuścić Nuka Dark, które okazało się być niczym innym, jak czarnym rumem. Idealnym do drinków z Nuka Cola!

Firma SilverScreenCo zaprezentowała na Twitterze najnowszy produkt z kolekcji Bethesdowych płynów. Butelka rumu będzie odwzorowywać te z gier, które pojawiły się choćby w jednym z trailerów Fallouta 76. Nuka Dark to wysokoprocentowy (no powiedzmy że wysoko...35% to nawet nie tyle co wódka!) alkohol o ciemnej barwie, który według informacji na głównej stronie, ma zwiekszać siłę i wytrzymałość o 1. Wiadomo, upojenie obniża również percepcję, ale hej! Plusów więcej niż minusów. 

Trzeba będzie zaopatrzyć się w butelkę przed premierą Fallouta 76! Może wysyłają do recenzji? :D

[Źródła: gamespot.comladbible.comnukadark.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze