Dla THQ mundial ważniejszy od E3

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Kwiecień 2018
  • Komentuj 2

Jeśli liczyliście na pokazy Darksiders 3 i Biomutant już na E3 to mam dla Was złe wieści - THQ oświadcza, że nie chce przegapić żadnego meczu na mundialu w Rosji, dlatego obie ich gry zobaczymy dopiero na Gamescomie. 

THQ czeka na Gamescom

W czerwcu i lipcu uwaga światowej opinii publicznej skupiona będzie na zawodach w Rosji i zdaniem THQ niej jest to najlepszy czas na pokazywanie nowych gier. Tak, bo obok wspomnianych już tytułów THQ planuje zaprezentować kilka ''nie ogłoszonych'' jeszcze gier, ale na nie będziemy musieli poczekać do sierpniowych targów Gamescom w Kolonii. 

Z wielkim żalem musimy poinformować, że THQ Nordic nie będzie w stanie przegapić nawet jednego momentu na tej wielkiej sportowej imprezie. Dlatego też jesteśmy zmuszeni zostać w naszym uroczym wiedeńskim ogródku piwnym, zdmuchiwać piankę z kilku ''zimnych'', oglądać mecze i kilka fajnych konferencji na Twitchu (patrzymy na Ciebie Devolver) zamiast samemu je robić. 

Z Wiednia do Los Angeles jest kawał drogi, austriacki wydawca dużo bardziej woli poczekać na niemiecki Gamescom, do którego ma znacznie, znacznie bliżej. THQ wspomina jeszcze o pokazie Fade to Silence oraz wyścigowego Wreckfest, ale największą gwiazdą wydaje się być Biomutant. Wcielamy się w nim w modyfikowanego genetycznie szopa/wiewiórę/sami to nazwijcie, ale o grze nadal bardzo mało wiadomo. Podrzucam Wam trailer dla przypomnienia:

Sierpień to także czas kiedy skończy się szaleństwo związane ze zdobyciem przez Polaków tytułu Mistrza Świata w piłce nożnej. Sprawdzone info. 

[źródło: thqnordic.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze