Dead Rising trafi do kin

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Czerwiec 2014
  • Komentuj 6

dr2otr

Sporo ostatnio dzieje się w związku z przenoszeniem gier na ekrany komputerowe. Tworzony jest między innymi Assassin's Creed i World of WarcraftTeraz do tego grona dołącza Dead Rising, który będzie pierwszym indywidualnym projektem studia Legendary Digital Media odpowiedzialnego między innymi nad Godzillą.

Dead Rising to stworzona przez Capcom seria gier o zombiakach pierwszy raz wydana w 2006 roku, która na świecie sprzedała się w ponad 6 milionach egzemplarzy. Obecnie gracze czekają na pokazanego podczas zeszłorocznego E3 Dead Rising 3, którego premiera odbędzie się we wrześniu tego roku.

Na razie nie wiadomo kto zostanie reżyserem Dead Rising, ale według portalu Variety producentem wykonawczym został Lorenzo di Bonaventura, człowiek odpowiedzialny za markę Transformers. Scenariusz napiszą panowie Tim Carter oraz Tomas Harlan którzy stworzyli cyfrową serię Mortal Kombat: Legacy.

dead-rising-3-nie-dla-niemcow-xbox-one

Na Ziemi rozprzestrzenia się choroba zmieniające ludzi w zombie. Kiedy wydawana przez rząd obowiązkowa szczepionka przestaje być skuteczna rozpoczyna się ogólnoświatowa panika. Czterej bohaterowie muszą  uniknąć zakażenia w między czasie starać się zgłębić pochodzenie choroby. Gra staje się tym bardziej niebezpieczna, że wszelkie ślady wskazują na rząd.

''Dead Rising ma dużą liczbę fanów, wiele postaci i fabułę, która jest idealnie nadaje się na cyfrową opowieść dla marki Legendary'' mówi szef Legendary Digital Tom Lesinski. '' Nie możemy się doczekać kiedy pokażemy wysoce wciągający materiał światowej widowni'' dodaje.

Wygląda na to, że w 2015 roku czeka nas kilka ciekawych produkcji, które na pewno będą ciekawą pozycją dla każdego fana gier komputerowych. Oby tylko wszystkie trzymały wysoki poziom, a z tym jak wiemy potrafi być różnie.

maxresdefault

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze