Resident Evil Village pojawi się w maju

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 22 Styczeń 2021
  • Komentuj 0

Przyznam szczerze, że z serią Resident Evil rozstałem się lata temu. Jakoś ostatnie części mnie nie przekonały do siebie, chociaż w pamięci mam dwie pierwsze. Nie tak dawno wydane reworki wyglądały ciekawie, ale nie potrafiłem się zakotwiczyć. Kij wie, czy tym razem Capcom mnie zainteresuje – zapowiedź Resident Evil Village nie była jakaś oszałamiająca. No chyba, że macie na ten temat inne zdanie, hmm…?

Resident Evil Village pojawi się wraz z trybem deathmatch o nazwie RE:Verse

Resident Evil Showcase za nami, więc możemy już informować o premierze Resident Evil Village. Najnowsza część z serii pojawi się 7 maja 2021 roku, czyli już niedługo! Czy warto czekać?

W ramach zabawy wcielmy się w Ethana Wintersa, który w zamczysku spotka różne stworzenia, w tym wampiry. Wampiry zrobione z robaków. Obrzydliwe? A jak! System walki przypominać będzie ten z Resident Evil 7, ale z bardziej różnorodnymi przeciwnikami oraz możliwościami. Powróci system tworzenia broni oraz zarządzania inwentarzem, które znamy Resident Evil 4. Dostaniemy nawet towarzysza naszej niedoli, który współdzielić będzie z nami przygody. Nie zabraknie również zagadek związanych z otoczeniem.

Wiemy również, że Resident Evil Village otrzyma za darmo dodatkowy tryb/grę o nazwie RE:Verse. Będzie to sześcioosobowy deathmatch w ramach którego bohaterowie z uniwersum Resident Evil będą ze sobą walczyli. Gdy któryś padnie to zmieni się w mutanta żadnego zemsty. Niby nic specjalnego, ale zawsze to jakiś dodatek do zabawy.

Resident Evil Village z RE:Verse otrzymamy 7 maja.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze