Capcom na Humble Bundle

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Lipiec 2017
  • Komentuj 1

Humble Bundle przygotowało specjalną ofertę z grami Capcomu. Za jednego dolca kupicie Devil May Cry czy Umbrella Corps, ale okazji jest znacznie więcej.

Wszystko to co przygotował dla Was HB znajdziecie tutaj, ale co tu dużo mówić - najnowszy Humble Bundle to przede wszystkim uczta dla fanów produkcji firmy z japońskiej Osaki. 

Oferta podzielona jest na trzy kategorie. Jeśli wpłacicie jednego dolca to na Wasze maszyny trafią trzy gry: Devil May Cry z 2013 roku, rok młodszy Strider, oraz ciągle świeże, bo wydane w zeszłym roku, Umbrella Corps. Jak widzicie opcja ''minimum'' oferuje całkiem sporo.

Umbrella Corps niedawno skończyło rok

Jeśli chcecie wydać około 30 złotych (7,26 dolarów) to w paczce dostaniecie aż dodatkowych sześć gier. Trzy pochodzą z serii Resident Evil - HD Remaster, 0 HD Remaster oraz ''szóstka''. Obok nich zgarniecie jeszcze Umbrella Corps - Deluxe Edition Upgrade Pack i Dead Rising 2: Off the Record

Najdroższy pakiet w cenie 12 dolarów (niecałe 50 złotych) oprócz wspomnianej już wyżej dziewiątki na Wasze komputery trafi Dead Rising 2 oraz Dead Rising 3: Apocalypse Edition. Miłej zabawy!

Kilka części Dead Rising, kilka Resident Evil - must have dla fanów zombie!

[źródło: humblebundle.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze