Darmowe Company of Heroes 2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Grudzień 2017
  • Komentuj 0

Jeśli szukacie naprawdę ciekawej strategii, a nigdy nie mieliście do czynienia z serią Company of Heroes, to na Humble czeka na Was darmowa druga część gry.

Sprawa jak zawsze w przypadku Humble Bumble jest bardzo prosta. Wchodzicie na tą stronę, logujecie się/zakładacie konto i ściągacie grę. Właściwie to stawiany jest przed Wami tylko jeden warunek - grę musicie pobrać przed jutrzejszym wieczorem. Czasu na zastanowienie się jest więc sporo, ale z drugiej strony... nad czym tu się zastanawiać? Jeśli jesteście fanami RTSów, II Wojennych RTSów w szczególności, to Company of Heroes jest absolutnym must have. 

CoH2 koncentruje się wokół zmagań Niemców z Rosjanami na tak zwanym Froncie Wschodnim. W grze zastosowano kilka naprawdę ciekawych mechanik, jak choćby zamarzanie żołnierzy podczas śniegowych burz czy możliwość wysadzenia lodu pod jednostkami przeprawiającymi się przez rzekę. Na pewno nie zabraknie kilku ikonicznych dla tego okresu pojazdów jak czołg T-34 czy sławna Katiusza zwana Organami Stalina. 

Darmowa kopia Company of Heroes 2 może oznaczać jeszcze jedno - jesteśmy coraz bliżej momentu, w którym Relic będzie gotowe pokazać nam oficjalną zapowiedź trzeciej części CoHa. Tytułowi na pewno warto dać szansę, bo bezapelacyjnie jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, drugowojenny RTS dostępny na rynku.

Dla fana RTSów i II Wojny mało jest tak dobrych gier

[źródło: humblebundle.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze