Battlefield V - plotki się potwierdziły

Po kilku miesiącach oczekiwania, kilku rozwiązanych społecznościowo zagadkach i domysłach rzucających serię, a to do Wietnamu, a to w daleką przyszłość w końcu dostaliśmy trailer. Zgodnie z tym czego wszyscy już się chyba domyślaliśmy gra zabierze nas na fronty II Wojny Światowej.

Kurtyna opadła i mamy to. Zgodnie z obietnicą DICE zaprezentowało dziś trailer swojej najnowszej produkcji. Chyba nie ma specjalnie co przedłużać, dość się naczekaliśmy:

Jak widzicie wszystko się zgadza, gra rzeczywiście cofnie nas do lat '40 poprzedniego stulecia i jednego z największych konfliktów w historii. Jest to też niejako powrót do korzeni Battlefielda, bo jego pierwsza część, Battlefield 1942, również pozwoliła nam wcielić się w żołnierzy z czasów II Wojny.

Ktoś pytał o mikrotransakcje?Jeśli ktoś u Elektroników ma choć trochę oleju w głowie, to pomysłów z Battlefronta II raczej nie powielą. Wiemy na przykład, że gra nie ma Premium Passa (choć Battlefront też nie miał). W każym razie, jeśli wierzyć temu co powiedziano na konfernecji, Battlefielda V kupimy raz i nie będziemy zmuszani do dokupowania DLCeków - EA w końcu przestanie dzielić graczy!

Premiera? Już 19 października!

II Wojna wraca 19 października!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze