Battlefront w listopadzie?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 17 Kwiecień 2015
  • Komentuj 3
jpg Trwa wielkie święto wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen - Star Wars Celebration. Choć impreza jest w głównej mierze poświęcona najnowszej części filmowej sagi to nie zabrakło akcentów związanych z grami. A kiedy mowa o Star Wars to w tym roku tylko jedna gra będzie się liczyć - tworzony przez DICE sieciowy shooter Star Wars: Battlefront. Gra zapowiadana jest już od E3 z 2013, DICE miało więc wystarczająco dużo czasu by przy grze podłubać i wydaje się, że są gotowi do pierwszego poważnego pokazu. 151325166 Dzięki dość wścibskiej naturze fanów świata George'a Lucasa udało się dowiedzieć kiedy Battlefront prawdopodobnie zadebiutuje na rynku: mowa tu o 17 listopada 2015. W tym dniu gra ma być dostępna na konsolach obecnej generacji i komputerach PC. Napisałem ''prawdopodobnie'' bo informacja o dacie premiery została umieszczona w kodzie źródłowym oficjalnej strony gry. Zobaczcie sami: 142921306361 Przejdźmy na chwilę do trailera ''Przebudzenia Mocy''. Sam w sobie wywołał furorę setek tysięcy fanów serii na całym świecie, warto więc rzucić na niego okiem:
Ale nas oczywiście najbardziej interesuje Battlefront. Na końcu trailera możecie zobaczyć małe okienko z zapowiedzią gry. Poniżej wrzucam Wam powiększony fragment materiału:
Dziś o 19:30 naszego czasu  nastąpić ma oficjalna prezentacja gry, także jeśli Was to interesuje to polecam Wam wejście na oficjalną stronę Battlefronta lub na jego kanał na YouTube gdzie będą na Was czekały najnowsze informacje. Niech moc będzie z Wami! [źródło: starwars.ea.com, Noelshack, Videogamer]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze