Bloodborne 2 Georga R. R. Martina?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Maj 2019
  • Komentuj 3

Martin pdosumował zakończenie Gry o Tron w swoim stylu. Trochę pochwalił, trochę odseparował od swojej autorskiej historii, a jednocześnie zapewnił, że szykuje mnóstwo ciekawych projektów równolegle z pisaniem Wichrów Zimy. Jednym z nich może okazać się gra Bloodborne 2.

O tym zresztą plotkuje się od dawna, jednak każda wzmianka Martina na temat nowej gry From Software rozbudza temat na nowo. Tym razem, w blogowym wpisie powiedział, że jest producentem 8 nowych seriali, w tym 5 dla HBO, oraz paru projektów fabularnych. Dla nas, graczy, najważniejszą informacją jest jednak wzmianka o grze "byłem konsultantem japońskiej gry komputerowej", co idealnie pasuje do informacji z końcówki marca tego roku i grudnia ubiegłego, gdzie przeczytać mogliśmy o współpracy Martina ze studiem From Software.

"There are these short films I am hoping to make, adaptations of classic stories by one of the most brilliant, quirky, and original writers our genre has ever produced. I’ve consulted on a video game out of Japan. And then there’s Meow Wolf…"

Parę godzin temu jednak zmieniło się oblicze tej plotki, bo o ile przewidywano, że tajemniczą grą będzie Bloodborne 2, to potencjalna nowa poszlaka wskazuje na zupełnie inny projekt. Grę przedstawiono na 4chanie jako Project Rune, która zaprezentowana zostanie na tegorocznych targach E3 już za niecały miesiąc. Nowa gra studia From Software ma być nordyckim RPG-iem, z gigantami i duszą Dark Soulsów, ale na E3 dostaniemy jedynie trailer. Informację z własnych zasłyszanych plotek potwierdza również portal Gematsu.com.

Jak będzie naprawdę dowiemy się między 11 a 14 czerwca podczas tegorocznych targów E3.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze