BandiT zaprasza na V zlot fanów Dota 2

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Grudzień 2018
  • Komentuj 3

W tę sobotę, w warszawskim klubie New Meta Bar, odbędzie się V zlot miłośników Dota 2 (i nie tylko). Wszyscy fani esportu mogą zapisać się do mini turnieju 1 na 1 zorganizowanego przez naszego streamera, Tomka ''bandiTa'' Borysa. 

Partnerem wydarzenia został HyperX, który zagwarantował nagrody rzeczowe dla zwycięzców oraz na Giveaway'e, w których udział weźmie każda obecna osoba. Przy wejściu każdy uczestnik wydarzenia otrzyma oznaczoną numerkiem smycz, dzięki której weźmie udział w losowaniu podkładek, myszki i klawiatury od HyperX.

New Meta Bar oferuje przybyłym 80 miejsc siedzących oraz, jak zwykle, planszówki, konsole i przepyszne drinki.

Zapisy na turnieje trwają, a jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału lub samym eventem, to odsyłam Was na stronę wydarzenia na FB, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze