Major przyjeżdża do Krakowa!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Marzec 2017
  • Komentuj 2
Szykują się gorące wakacje! Między 16, a 23 lipca do Polski zjedzie się czołówka światowego CS'a by powalczyć w Counter-Strike Major, który rozegrany zostanie na Tauron Arenie w Krakowie. Za organizację odpowiada rumuńskie Professional Gamers League. To już trzeci Major, który rozegra się nad Wisłą. Pierwszy raz turniej tej rangi zorganizowany został w Katowicach w 2014 roku, a polscy fani na długo go zapamiętają - to właśnie wtedy Virtus.pro sięgnęli po jedyne na razie zwycięstwo w Major CS:GO. Organizowany przez Professional Gamers League turniej będzie zarazem testem dla tej organizacji, gdyż będzie to pierwszy raz, kiedy samodzielnie wezmą się za Majora. Nad wszystkim oczywiście będzie czuwać Valve. Do podziału jest okrągły milion dolarów, a zwycięzcy pojadą do domu z połową tej kwoty.

Virtusi przed kolejną szansą wygrania Majora na polskiej ziemi!

Virtusi przed kolejną szansą wygrania Majora na polskiej ziemi!

Między 16., a 19. lipca fani będą mogli oglądać zmagania drużyn w fazie grupowej. Dopiero 21 lipca akcja przeniesie się do Tauron Areny, bo to właśnie tego dnia rozpocznie się rudna zasadnicza turnieju, w której wezmą udział najlepsi z eliminacji oraz zaproszone ekip Astralis, fnatic, SK Gaming, Natus Vincere, Gambit Esports, North, FaZe oraz oczywiście Polacy z Virtus.Pro. Niech nie martwią się ci, którzy do dawnej stolicy Polski nie będą mogli pojechać, bo transmisja z krakowskiego Majora będzie prowadzona w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 1080p. Organizatorzy na pewno liczą na sławną już na cały świat polską publikę, która oprócz wspierania Virtusów, potrafi zrobić wielki hałas podczas meczów innych drużyn. Jeśli szukacie informacji, mają one być ogłoszone wkrótce. Na Tauron Arenie na pewno będzie się dużo działo!

Złota Piątka z kolejnym tytułem już w te wakacje?

Złota Piątka z kolejnym tytułem już w te wakacje?

[źródło: major.pglesports.com, tauronarenakrakow.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze