Ban na 8000 lat w Forza Horizon 5

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 30 Listopad 2021
  • Komentuj 1

Forza Horizon 5 to dobra gra. Poważnie! Nie dość, że jest niezwykle ładne, to prowadzi się jak marzenie. Ilość samochodów również przytłacza, a różnorodność lokacji wgniata w fotel. Opcje tuningu też dają radę, multiplayer jest ok, a serwery w końcu działają. Nie jest to rewolucja dla serii, ale to nie problem – fani dostali dokładnie to, czego chcieli! No, poza banami, tego chyba nikt nie chciał.

Ban na 8000 lat w Forza Horizon 5

Jeden z graczy załapał się na bana w Forza Horizon 5 i to nie byle jakiego, bowiem na 8000 lat. Za co? Nie za oszukiwanie, czy za bycie toksycznym wobec innych osób. Tak długi ban to efekt… naklejki na samochodzie! Mowa tutaj o autorskich grafikach, mających wyśmiewać reżim Korei Północnej.

Co ciekawe, ban nadszedł bez żadnego ostrzeżenia. Gracz nagle stracił dostęp do konta w Forza Horizon 5 i nie pogra przez najbliższe 8000 lat, a dokładnie do 31 grudnia 9999 roku. Wszystko z powodu naklejki z przywódcą Korei Północnej, przerobionego na pułkownika Sandersa z loga sieci KFC.

Warto dodać, że na podobny wymiar kary mogą liczyć gracze mające naklejki z postaciami anime z odsłoniętym dekoltem. W tym wszystkim od samego bana nie można się odwołać, więc mamy nietypową sytuację. Może się bowiem okazać, że zostaniemy ukarani w Forza Horizon 5 za nic, a dokładniej za wszystko.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze