Baldur's Gate 3 na Google Stadia!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Czerwiec 2019
  • Komentuj 1

Łupieżca Umysłu, zwany też Ilithidem, jedno z najbardziej irytujących i zabójczych stworzeń z dawnych części Baldur's Gate. Potężna rasa, która zeszła do Podmroku i wysysała inteligencję ofiary. Nie byli może tak potężni jak smoki, ale z pewnością ich lore czeka tylko, aż Larian rzuci się by odkryć przed nami zamieszkały przez nich Plan Astralny. To właśnie Łupieżca Umysłu został bohaterem pierwszego zwiastuna Baldur's Gate 3 i powiem szczerze, to dobry wybór.

Trailer Baldur's Gate 3 na E3 2019!

Co jeszcze widać na trailerze? Uważni zauważyli pewnie, że rycerz zmieniający się w Ilithida (jak?), to wojownik Płomiennej Pięści, organizacji broniącej Wybrzeże Mieczy i całe Wrota Baldura przed bandytami i innym tałatajstwem. W tym również nas, podczas przechodzenia pierwszej części Baldur's Gate: Wybrzeże Mieczy, bo zostaliśmy oskarżeni o mordertwo ojczyma Goriona. Płomienna Pięść miała również swój udział w spisku Sarevoka, kolejnego boskiego pomiota dawno zmarłego boga Bhaala. Czyli naszego brata, który w drugiej cześci przyłącza się do nas, a jego miecz Płomienna Pięść chowa przed światem.

Baldur's Gate 3 pojawi się w usłudze Google Stadia i będzie wymagać 35 mb łącza. Więcej o Stadii już za chwilę od Bartka! Jaracie się tym co pokazał Larian? Trzeba przyznać, że mają rozmach skur**czysyny! Piersza minuta pierwszej konferencji E3 2019 i już Baldur's Gate 3! To będzie fantastyczna edycja targów, czuje to w kościach!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze