Neverwinter Night's EE

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 11 Marzec 2018
  • Komentuj 12

I ponownie wrócimy do Zapomnianych Krain. Tym razem Beamdog zaprasza nas w odnowioną podróż na północ od Wybrzeża Mieczy, znanego z Baldur's Gate.

Beamdog ma na swoim koncie reinkarnacje kilku starych, kultowych tytułów. O dziwo, większość wyszła ze studia BioWare, które dziś przeżywa ciężkie chwile. Zdaje się, że wszyscy (i my gracze, i twórcy klasyków cRPG) zapomnieli, jak wiele wniosło do branży to studio. Dzisiaj ich sława przypada tym, którzy dostosowują ich dzieła do zmian, jakie zaszły przez ostatnie lata w branży. I nic dziwnego, lwia część osób z BD pracowała kiedyś w BioWare. A chociaż teraz na rynku rządzi Battle Royale, to są jeszcze wierni fani RPG, którzy czekają na kolejne przygody.

Po wypuszczeniu Siege of Dragonspear, Kanadyjczycy wzięli się za pracę nad Neverwinter Nights Enhanced Edition. Grę zapowiedzieli na Twitterze, gdzie zaprosili fanów na streama przedstawiającego produkcję. Jeśli ktoś live'a przegapił i chce nadrobić, to zapraszam TUTAJ. Jesli nie chce Wam się oglądać całości, to zawsze możecie skoczyć na BeamBloga i przeczytać sobie streszczenie streama urozmaicone o screeny czy dodatkowe informacje.

Neverwinter Night Enhanced Edition będzie dostepny już w tym miesiącu, 27 marca i ma kosztować 20 dolarów.

[Źródła: beamdog.comtwitter.comtwitch.tveurogamer.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze