Bad Blood gameplay

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Wrzesień 2018
  • Komentuj 1

Zombie od Techlandu zawsze najlepiej zabijało się w ekipie. Do tej pory nie wyobrażam sobie przechodzenia Dead Island w pojedynkę, może i możliwe, ale nie aż tak radosne i przyjemne. Dlatego samodzielny dodatek do Dying Light uważam za strzał w dziesiątkę. I chyba nie tylko ja, bo Bad Blood wzbudza nie małe zainteresowanie, i do tego idealnie wypełni dziurę w czasie oczekiwania na drugą część DL, którą zapowiedziano na E3.

Bad Blood wprowadza same tryby multiplayer. Oprócz zombie-battle-royale pojawią się również Allies & Traitors, Evacuation, Rapid Looting. Każde polegające na pokonaniu rywali oraz wykonaniu różnych zadań, jednocześnie unikając zombie, od których aż się roi w Harran.

Na PAX West pojawiły się spore fragmenty rozgrywki, jeśli więc chcecie zobaczyć jak gra się w Bad Blood, to zapraszam do oglądania. 

Premiera dodatku w 2019 roku na PC, XBOX One oraz PS4.

[Źródła:sknr.netyoutube.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze