Mało Wam żywych trupów?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Styczeń 2016
  • Komentuj 3
9 lutego każdy chętny będzie mógł nabyć dodatek do fenomenalnego Dying Light stworzonego przez Polaków z TechlanduSerwis IGN opublikował wczoraj 16 minut z rozgrywki w The Following. Ci z Was, którzy zdecydowali się na zakup przepustki sezonowej, nie muszą już martwić się żadnymi kosztami bo dodatek trafi do nich za darmo. Dla całej reszty DLCek będzie równał się wydatkowi około 80 zł w zależności od miejsca, w którym rozszerzenie kupicie. Fabuła gry zabierze nas poza Harran, ale nadal kierować będziemy Kylem Cranem. W The Following staniemy naprzeciw tajemniczemu Kultowi Słońca, którego członkowie wydają się być odporni na ugryzienia naszych nieumarłych przyjaciół.

Tajemniczy Kult Słońca ma coś wspólnego z zombiakami

                      Tajemniczy Kult Słońca ma coś wspólnego z zombiakami

Dodatek ma zapewnić około 20 godzin nowych przygód, Techland pozwoli nam również na przejażdżkę terenowym buggie czy wypróbowanie nowej broni w postaci kuszy. Już od wakacji wiadomo, że w DLCeku będziemy musieli zdobywać zaufanie lokalnych mieszkańców by posunąć fabułę do przodu. Dla bardziej wymagających graczy przygotowano nowy poziom trudności o nazwie Nightmare. Szczególnie rozgrywka nocą ma być znacznie utrudniona, a napotkane zombiaki będą nie tylko zauważalnie silniejsze, ale też dużo bardziej liczne. Premiera dodatku, jak napisałem we wstępie, zaplanowana jest na 9 lutego i ukaże się jednocześnie na PCtach, Xboxach One i PlayStation 4.

Z kuszy gada!

                                          Z kuszy w nieumarłą gadzinę!

[źródło: uk.ign.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze