Square Enix wyda Dying Light 2

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 30 Maj 2019
  • Komentuj 1

Coraz bliżej targi E3 i coraz więcej ciekawych informacji nadchodzi ze stron gigantów branży. Nasze polskie studia również szykują podbój Los Angeles, i o ile w sytuacji CD Projekt Red i Cyberpunka 2077 mamy pewność, że świat uda się oczarować, to nie możemy zapominać o drugim wielkim hicie, tym razem od Techlandu - Dying Light 2!

Techland połączył swoje siły z wielkim wydawcą, który wspomoże rodzime studio (żegnające się z działem wydawniczym) w dystrybucji Dying Light 2 na terenie Ameryki Południowej i Północnej. Pierwsza część Dying Light była wielkim sukcesem, ale po drugiej części możemy spodziewać się jeszcze większego rozmachu, tym bardziej, że już rok temu wiedzieliśmy o Dying Light 2 całkiem sporo. I to co wiemy zapowiada się rewelacyjnie!

Square Enix pomoże Techlandowi wydać Dying Light 2

Na temat współpracy wypowiedział się Ed Lin, Head of Marketing Techlandu:

“Partnerstwo ze Square Enix, jest dla nas niesłychanie ekscytujące. Daje ono obu stronom niezwykłe możliwości, z których skorzystamy by zaprosić graczy w obu Amerykach do świata, nazywanego przez nas Modern Dark Ages. Zaczynamy działać wspólnie już na targach E3. Przed nami świetna kampania, w której uwielbiane przez graczy elementy DNA Dying Light, zaprezentujemy w rozległym i okrutnym świecie opanowanym przez zarażonych”.

Square Enix widzi potencjał gry, a kampania ma ruszyć z kopyta już na targach E3, więc za mniej niż 2 tygodnie. Możliwości gry Techland zawdzięczna między innymi silnikowi C-Engine, ulepszonej wersji ich autorskiego silnika, na której pracowali z doskonałym skutkiem przy pierwszej części. Główny specjalista od marketingu w Square Enix, John Heinecke, przyznaje, że wierzą w ogromny sukces Polaków:

“Dying Light 2 to ambitny i innowacyjny projekt, który z pewnością zachwyci graczy. Ta gra bardzo dobrze pasuje do naszego portfolio i nie możemy się doczekać momentu, gdy na E3 poznamy więcej szczegółów”

Pozostaje tylko czekać na efekty współpracy Techlandu i Square Enix podczas E3 i promocji Dying Light 2!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze